מצבר לרכב הוא המקור ש מפעיל את מערכות החשמל של הרכב שבו אנחנו נוסעים.

בעזרת המצבר של הרכב אנחנו יכולים להשתמש במכשירים ואביזרים שונים המופעלים באמצעות חשמל, כמו רדיו, פנסים, שקע שמשמש לטעינה של טלפונים וכמובן בשביל להתניע את הרכב שלנו. לכן אנו זקוקים למצבר חזק ואמין מספיק שיעמוד לרשותנו לאורך זמן. זו הסיבה שצריך תמיד להקפיד על מצבר תקין לרכב ולהחליף את המצבר אם הוא כבר לא עובד היטב

איך המצבר לרכב לרכב עובד?

המצבר לרכב אוגר חשמל ומטעין את עצמו במהלך נסיעת הרכב לצורך שימוש בחשמל באותו הרגע שאנחנו נוסעים ברכב או למועד מאוחר יותר על מנת שנוכל להתניע את הרכב שלנו באמצעות חשמל שיפעיל את הסטרטר ואת מקור החשמל הזה הרכב מקבל מהמצבר שנמצא ברכב שלנו. בתוך מצבר הרכב יש חומרים שונים, בדרך כלל עופרת, אך יכול להיות גם חומרים אחרים כגון אבץ או קובלט. 

קבלו מידע היכן להשיג מצבר בפתח תקווה

מה עושים עם המצבר נגמר?

כשהמצבר כבר לא עובד באופן תקין או שהוא כבר נגמר, צריך כמובן להחליף אותו. אתם יכולים להחליף את המצבר אפילו בעצמכם. זהו לא דבר מורכב, אבל אם אתם לא בטוחים שתצליחו לעשות זו, תוכלו להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית. יש גם ניידות שירות של חברות ביטוח שמספקות שירות של החלפת מצבר במידה ונתקעתם בלי מצבר והרכב לא מניע לכם.

רוב המצברים ברכבים שלנו יכולים להחזיק מעמד מספר שנים, אך כדי שהמצבר יחזיק מעמד מספיק זמן, חשוב מאוד לדאוג למצבר של מותג איכותי ועדיף שזה יהיה מצבר חדש למרות שיש גם מצברים פתח תקווה משומשים שחודשו והם עושים עבודה מספיק טובה ותוכלו להשתמש בהם ולהחליף את המצבר הישן ברכב במידה והוא כבר לא עובד באופן תקין או שהוא כבר לא עובד כלל.