מצלמות לרכב – למה אתם חייבים אותם

מצלמות לרכב

בשנים האחרונות רבים מבעלי הרכבים הפרטיים, המוניות, המשאיות והאוטובוסים התקינו מצלמות לרכב, לאור החשיבות הרבה שלהם.

מדוע חייבים מצלמה לרכב

מצלמה לרכב מצלמת בזמן אמת כל מה שקורה על הכביש ובסביבותיו. יש מקרים שבהם התיעוד הזה הוא חשוב ביותר וכאשר יש סרטון אותנטי, ההוכחה היא חד משמעית.

היתקלות עם שוטר שטוען לדבר עבירה

אם שוטר עוצר נהג עקב העובדה שביצע עבירה כמו לדוגמה אי מתן זכות קדימה, או עקב אי עצירה מוחלטת בצמרור עצור והנהג חושב שהוא פעל על פי החוק. אפשר להוציא מהמצלמה את הסרטון הרלוונטי הכולל את תיעוד הנסיעה בדקות האלה כדי שהשוטר יראה שאכן הנהג פעל על פי החוק והוא נתן זכות קדימה, או לחלופין ביצע עצירה מוחלטת עקב הימצאותו של תמרור עצור.

תיעוד של תאונת דרכים

כאשר מתרחשת תאונת דרכים ובמיוחד כשמדובר בתאונת דרכים קשה, התיעוד ממצלמות הרכבים הוא אקוטי. כאשר חוקרי תאונות הדרכים נחשפים למידע מהמצלמות הם רואים מה קרה בפועל ומי מהנהגים ביצע טעות, או נהג באופן לא ראוי וההשלכות לכך הן תאונת דרכים קשה.

תיעוד של נהגים שמבצעים עבירות דרך

לא אחת נוצרים מצבים בעת הנהיגה בדרכים שהנהג רואה עבירות חמורות של נהגים אחרים כמו נהגים שנוסעים במהירות מופרזת, פגעו באדם מסוים וברחו מהמקום, או כל עבירה אחרת. התיעוד האותנטי הוא חשוב מאד ולכן הנהגים מגלים אזרחות טובה ומעבירים את הסרטון לתחנת המשטרה כדי שהשוטרים יאתרו את הנהג לאור מעשיו החמורים.

ללא תיעוד זה, אי אפשר היה לדעת על חלק מהעבירות ולבטח לא לאתר את הנהגים השוררים ולכן המצלמות שאותן אפשר גם לרכוש באמצעות קניה באלי אקספרס ואמזון הללו חיוניות וככל שיהיו יותר כך ייטב.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מיניבוס VS מידיבוס

נסיעות הם חלק מהחיים שלנו. נסיעות שגרתיות מהבית לעבודה, נסיעות למרכזי קניות, לטיולים ולכל מקום אליו אנחנו רוצים להגיע. יש נסיעות שנוכל לעשות אותם ברכבנו

קרא עוד »