דגשים לבחירת חברת הסעות

בחירת חברת הסעות

יש לא מעט סיבות בגינן נרצה לשכור חברת הסעות: יש מי שירצה הסעות לאירועים, יש הורים שרוצים לארגן הסעות תלמידים לבית הספר, לעיתים אנו זקוקים להסעה לשדה התעופה ולעיתים נרצה לארגן הסעה לחתונה או לאירוע בכותל. בכל מקרה, הסיבות רבות ומגוונות. כשבוחרים חברת הסעות חשוב לבחור בטוב ביותר, כי הרי מדובר בבטיחות של הנוסעים וברצון להגיע באופן יעיל מנקודת אחת לשנייה. אז כיצד בוחרים את הטובים ביותר? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב: 

התאמה למספר הנוסעים

שימו לב כי המכונית או הרכב שהחברה מציעה לכם מתאימים למספר הנוסעים.. למשל עבור הסעת 6 עובדים למקום העבודה תצטרכו מיני וואן עם 6-7 מקומות. עבור הסעה של משפחה ממוצעת לשדה תעופה: כדאי לבחור וואן קטנה אבל כזאת שיש בה מקום להנחת מזוודות. עבור ילדים בחרו אוטובוס מתאים (בדקו שירות השכרת אוטובוסים לאירועים). בכול מקרה, בדקו מה קיים בצי הרכב ומה מתאים לכמות הנוסעים הקבועה או החד פעמית. 

רכב נוח וחדיש

חשוב שהחברה תציע לכם רכבים חדישים נוחים עם ריח טוב ומצב מכני מעולה. אף אחד מאיתנו אינו רוצה להיתקע בשולי הכביש בשל רכב לא תקין או מקרטע. 

שירות מעולה

בחרו נהגים וסדרנים שמספקים שירות מעולה. לדוגמא: עבור הסעה לשדה תעופה בחרו שירות שבו הנהג מתריע אתכם כ לפחות כ 20 דקות לפני הגעתו לנקודת האיסוף. כך תוכלו להתארגן בנוחות לנסיעה. 

עמידה בלוחות זמנים

חשוב שהנהגים של חברת הסעות יעמדו בלוחות הזמנים וידעו להעריך זמני נסיעה על מנת שתוכלו להגיע בזמן לכל מקום. 

בטיחות מעל הכל

וודאו כי הנהגים כולם מקצועיים ועברו קורסי בטיחות כך שהנסיעה תתחיל בשלווה ותגמר בשלום. 

מחירים נוחים

לבסוף יש לבצע השוואת מחיר ולבחור חברת הסעות איכותית עם מחירים נוחים. נסיעה נעימה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מנעולן בבאר שבע

מנעולן הוא מי שעובד עם מנעולים בפתיחת דלתות, חלונות, כספות, מכוניות וכו'. מנעולנים מתקינים ומתאימים מנעולים לכל דבר, החל ממכוניות ועד בנייני משרדים, והם מציעים

קרא עוד »