אין זה סוד שאחד מכלי הרכב הדו גלגליים הפופולאריים ביותר כיום בישראל, הם אופניים חשמליים. רבים משתמשים בהם, בין אם זה לצרכים אישיים ובין אם זה לצרכים מקצועיים. כך למשל, אנחנו יכולים לראות לא מעט שליחים משתמשים באופניים חשמליים לצורכי שליחויות של מזון, חבילות, מכתבים ועוד. 

כל מי שרוצה לרכוש אופניים חשמליים יכול לעשות זאת דרך חנויות אופניים, חנויות ייעודיות לאופניים חשמליים וכן דרך לא מעט אתרי אינטרנט שמאפשרים לרכוש דרכם ולקבל משלוח אופניים חשמליים לבית או לעסק. במידה ובוחרים לבצע את הרכישה בצורה כזו, צריך לדעת כיצד לבצע אותה, על מנת לקבל את המוצר בצורה טובה, מבלי שיווצר שום נזק. 

משלוח אופניים חשמליים מתבצע באופן טבעי על ידי חברת שליחויות או על ידי גורם מוסמך מטעם האתר או החנות מהם רכשו את האופניים. חשוב לציין כאן, שהתהליך צריך להתבצע באופן מבוקר ונכון, בשביל שיהיה ניתן לבצע אותו בצורה חכמה ויעילה. 

כיצד מבצעים משלוח בצורה נכונה

ראשית, יש לוודא שהחברה מקבלת מאיתנו את ההזמנה לאופניים באופן מדויק. כך היא תדע בדיוק מה אנחנו רוצים לרכוש ומה עליה להעביר לנו. 

שנית, יש לברר כיצד החברה מעבירה את האופניים. בעיקרון היא יכולה להעביר אותם בשלמותם, אך היא יכולה גם לפרק אותם, וכשהשליח מטעם חברת שליחויות מהיום להיום יביא איתם אלינו, הוא ירכיב אותם עבורנו. 

שלישית, יש לוודא שאנחנו מקבלים את כל החלקים כמובן וכן תעודת אחריות לאופניים, תעודת משלוח וכל מה שנדרש על מנת שנוכל להשתמש בהם, ואם חס וחלילה קורה משהו, נוכל לפנות לחנות ולקבל שירות, בהתאם לאופי האחריות שעומדת לרשותנו. 

ארבע, עלינו לוודא שהמחיר שאנחנו משלמים, כולל משלוח.