ביצוע הדברה באמצעות גז איוד מסוגל להביא להעלמה כליל של כל החרקים שנמצאים ברהיט וחדרו לתוכו ואין זה משנה מה שלב הגלגול של החלק. שימוש באיוד מתאים במצבים בהם החרקים חדרו עמוק לתוך הרהיט ולא ניתן לעשות שימוש באף אמצעי הדברה אחר.

מסוגל לחסל באופן מוחלט את החרקים

בניגוד לפתרונות הדברה אחרים, שימוש בגז איוד יבטיח לכם חיסול מוחלט של החרקים שחדרו לרהיט שלכם ומהווים מטרד. אין זה משנה אם מדובר על גלמים או חרקים בוגרים, גז האיוד יעשה פעולתו ויגרום למחנק מהיר של כל שלבי גלגול החרקים וכך יביא לחיסולם.

איוד בגז – הפתרון המושלם לחרקים עקשניים

מצבים בהם מזיקי העץ חודרים לעומקם של רהיטים מצריכים לעתים לעשות שימוש באמצעים קיצוניים, כלומר גז איוד. הדבר מתבצע באמצעות אטימה של הרהיט, שחרור גז איוד בפנים ולאחר מכן מחכים שהגז יבצע את פעולתו זמן מה.

לאחר שהושגה המטרה צריך לשים את הרהיט באוורור למשך שבוע פחות או יותר וזאת עד אשר יהיה בטוח לשוב ולעשות בו שימוש.

משיג תוצאות הדברה ארוכות טווח

בניגוד לשיטות הדברה אחרות, הדברה באמצעות גז איוד נוטה להשיג תוצאות הרבה יותר איכותיות ולמנוע צורך להזמין את המדביר עם נוספת זמן קצר לאחר מכן. כך בעצם כל אחד מכם שירצה להיות בטוח שהוא משיג את פתרון ההדברה המקיף ביותר יוכל לקחת בחשבון את האופציה של גז איוד. כך יהיה ניתן לפתור את המטרד במהירות האפשרית ולא תצטרכו לסבול עוד ממזיקים שונים. לפיכך ללא ספק יהיה כדאי לכם לשקול ברצינות לשאול את בעל המקצוע או לחילופין חברת הדברה, בכל הנוגע לשימוש בגז איוד וזאת אם המזיקים לא עוזבים.