כאשר תרצו לרכוש עמוד חנייה, בדקו ראשית כמה עולה עמוד חנייה שכן המחירים משתנים ממקום למקום. היום בעידן האינטרנט אין דבר קל יותר מלערוך סקר השוואת מחירים כדי להגיע להחלטה צרכנית נבונה וכדאית. אבל לפני שתבדקו מהו מחיר עמוד חנייה, כדאי שתדעו גם למה עליכם לשים לב כאשר אתם עומדים לרכוש אחד כזה.

יחסית לשערים חשמליים בהם אנשים משתמשים כדי לסמן טריטוריה, עמוד גמיש לחניה הוא יותר קומפקטי ויותר זול. גובהם יכול להיות בין 30 -100 ס"מ.

הוא מיועד להצבה בכבישים, לשמש כמחסום מרתיע בפני מהמורות או בורות, לקבוע גבולות והוא גם שומר על בטיחותם של הנהגים והולכי הרגל. הוא משמש לסימון שטחים, הגדרת אזורים בכביש או בחניונים והצבתו היא כלל מוסכם. מומלץ להציבם בנתיבים הם ידוע כי נהגים "חותכים" בכביש את הסיבוב, עו על מדרכות כדי למנוע חנייה גם צמוד לקירות.

ככה בוחרים עמוד חנייה!

אחד הדברים הכי חשובים שעליכם לשים לב אליהם בבחירה של עמודי חנייה, עוד לפני שאתם מבררים מחיר עמוד חנייה, היא הגמישות של העמודים.

לעתים כאשר מציבים אותם בחניון הבית או בניין המשרדים, יש ורכבים אחרים יכולים לעלות עליהם. חשוב שהם יהיו מצד אחד מאוד מאסיביים כך שיחזיקו מעמד לאורך זמן ומצד שני מאוד גמישים. חובה שצבעו של עמוד החנייה יהיה בולט מאוד למשל כתום.

בנוסף חייבים להיות לו מחזירי אור, אשר יסמנו גם בלילה לנהגים אחרים שהחנייה תפוסה ושייכת לרכב אחר. הצבע הכתום ומחזירי האור יחד, בולטים גם בחושך. אפשר להציבם בין חנייה לחנייה או בכניסה לחנייה שלכם.

אם יש לכם אופנוע ואתם רוצים לשמור על הרגליים שלכם, חשוב מאוד שיהיה לכם אחד כזה. הוא ימנע מכם התחככות עם עמודים הנמצאים בחנייה או עם אופנועים אחרים.

כמה עולה עמוד חנייה? תלוי באיכות!

מחירים של עמודי חנייה תלויה באיכות שלהם ובחומרים מהם הם עשויים. ככל שהם איכותיים יותר כך מחירם גבוה יותר. הם חייבים כאמור להיות בולטים, חזקים ויחד עם זאת גמישים ולעמוד בתקנים המחמירים בתחום הבטיחות. הדבר הכי חשוב שיש לשים לב אליו, כי אתם רוכשים עמוד חנייה מחברה מוכרת וידועה כמו חברת ש.מ מיגון ובטיחות, העוסקת בתחום השיווק של מוצרי בטיחות לחניונים.

מוניטין החברה קובע את האיכות עוד לפני הבדיקה של כמה עולה עמוד חנייה? הוא חייב להיות איכותי ובעל תו תקן מחמיר. תפקידם של עמודי חנייה הוא להתריע בפני סכנה כאשר הם מסמנים גבולות בכביש.

בכניסה לחניונים, או שמירת חנייה בבניין מגורים או משרדים וקובעים את גבול החנייה. הם בהחלט מסייעים בצמצום תאונות דרכים ושמירה על בטיחות הולכי הרגל והנהגים. אבל יותר מכל הם שומרים על הרכב שלכם במקום בו אתם מציבים אותם ומגנים עליו.