מצבר הוא כל מה שהרכב שלכם צריך כדי לנסוע בבטחה וללא עצירות ותקיעות מיותרות. בין אם אתם גרים בתל אביב, לוד, בית שמש או רמלה, חשוב שתדעו שגם למקומות אלו ניתן להגיע ולהחליף לכם את המצבר.

גרים ברמלה והמצבר שלכם נגמר… כנסו לפה

בין אם אתם גרים ברמלה או במקום מרוחק יותר מהמרכז, כדאי מאוד שתשמרו לעצמכם את מספרי הטלפון של מחליפי המצברים בדרכים – הפתרון עבור החלפת מצברים ברמלה. לכל מקרה שלא יהיה, חשוב לדעת מה לעשות כאשר המצבר של הרכב שלכם נגמר לו בפתאומיות.

האם סוללה לא טובה יכולה לפגוע במערכת הטעינה?

אם יש לכם קרסול חלש, אתם תדאגו לשים יותר משקל ולחץ על הקרסול הבריא. אותו קונספט בדיוק קיים עם סוללה חלשה. עם מצבר חלש. כשיש לכם סוללה חלשה ברכב, המכונית שלכם בסופו של דבר תפעיל לחץ נוסף על החלקים הבריאים. 

מערכת הטעינה, מנוע המתנע או סולנואיד המתנע יכולים להיות מושפעים מכך, ולהיהרס מהר יותר ממה שיכולתם לחשוב.

חלקים אלה עלולים לתפקד מכיוון שהם מושכים מתח מוגזם כדי לפצות על חוסר הסוללה במצבר. אם תשאירו את הבעיה הזו ללא פתרון, תוכלו להחליף חלקים חשמליים רבים ויקרים – בדרך כלל ללא אזהרת מערכת לפני.

> קראו על מצברים ברחובות והסביבה בלינק https://bestmazber.co.il/car-batteries-in-rehovot

איך עובד המצבר באוטו?

כאשר האורות או נורות אזהרה כגון "תקלת מנוע" מהבהבים, נעלמים ואז מופיעים שוב, יש לבדוק את כל התקלות הללו במוקדם ככל האפשר. בדרך כלל, הן מתחילות להתרחש כאשר סוללת הרכב כמעט נגמרת ומתמודדת בהספקת חשמל. 

מה קורה כאשר האלטרנטור לקוי?

אם האלטרנטור לקוי, המצבר שלכם כבר לא יקבל את הטעינה שלו והוא ימצא במרחק רגעים ספורים מלהיות "גמור" לחלוטין.

אם אתם מתחילים לחוות גם את מערכת החשמל החזקה, אנא עצרו במתקן השירות הקרוב ביותר לצורך החלפת מצבר. המכונית שלכם עשויה להיות במרחק רגעים ספורים מיכולת נסיעה. לכן, חשוב מאוד לבדוק היטב איזה מצבר אתם מתקינים לרכב שלכם ונסו אף לבחור את הטוב ביותר. זה שווה את חוסר האי נעימות.