אם יש משהו שכל אחד חייב לעשות לפחות פעם אחת בחיים שלו, הוא רכיבה בשטח עם טרקטורון. אין כמו לרכב על טרקטורון כאשר הוא ממותג ושייך לאחת החברות היותר טובות בעולם (כמו שמפורט באתר מוטוספורט). אז איך, מתי, וכמה יעלה לכם התענוג של רכיבת שטח עם טרקטורון?!

רכיבה בשטח עם טרקטורון

לכל אחד יש את ההעדפות שלו באשר לנסיעת שטח. יש אנשים שמעדיפים לעשות את זה דווקא עם ג'יפ, אחרים לא יכולים לחשוב את נסיעתם בשטח אם זה לא נעשה עם אופנוע ממותג שיראה טוב לצילומים באינסטוש, וכמובן יש את אלה, ביניהם אני, שרכיבה בשטח היא רק עם טרקטורון.

יש משהו בטרקטורון שאין בכלי השטח האחרים. מעבר לעובדה שהוא הרבה יותר יציב, הוא גם הרבה יותר חזק ועוצמתי מהכלים האחרים. בכלל, אם כבר נסיעה בשטח שדורש יציבות כלשהי, אז רק עם טרקטורון.

יתרונות טרקטורון על כלי השטח האחרים

מהירות:

נכון, אני יודע שישר אמרתם לעצמכם: "מה? טרקטורון הוא המהיר ביותר בשטח? ומה עם אופנוע שהרבה יותר מהיר ממנו? ועל באגי?" אוקיי, הבנתי, ובשביל זה אני פה כדי להסביר. כיוון שטרקטורון קטן יותר ועביר יותר במקומות מסובכים בשטח, הדבר מקנה לו, באופן יחסי, מהירות הגעה הרבה יותר גדולה מהכלים האחרים.

עוצמה:

בא נאמר שכאן אני מאוד בספק באשר לעוצמה. אני חושב שיש לטרקטורונים עוצמה אדירה, אם גם לכלים האחרים. אז מה מייחד את הטרקטורון על האחרים? ובכן, יכול הטיפוס שלו במקומות שבאגי ורכבי שטח אחרים לא ממש יכולים לעבור בהם.

יתרונות בריאים ברכיבה על טרקטורונים

אם יש לכם תוכנית לרכוב על טרקטורונים, אז כבר בחרתם את הטוב ביותר. דמי שכירות לטרקטורונים הם גבוהים, אך היתרונות שלכם על פני הכלים האחרים הן די ברורים. עליכם לדעת גם את היתרונות הטובים ביותר ברכיבה על הטרקטורון שהם:

הגדלת אספקת ויטמין D

קצת ביזארי אבל זו המציאות: אור השמש בבוקר היא הטוב ביותר מכיוון שיש בה הרבה ויטמין D וזה טוב לבריאות שלכם. אם אתם רוכבים על הטרקטורון בבוקר, תוכלו להגדיל את אספקת ויטמין D שלכם בקלות רבה.

משחרר לחץ

הסיבה האמיתית מאחורי החופשה שלכם היא שחרור הלחץ. באופן זה, רכיבה על טרקטורונים היא הבחירה המושלמת, שכן היא תפתח את ההתרגשות ותפיג את המתח שלכם. מהירות הרכיבה תעלה את האנדורפינים ואת האדרנלין. יתר על כן, מחקר הראה שפעילות בחוץ מגבירה את מצב הרוח שלכם בקלות.

על ידי טיול בטבע עם הטרקטורון, תקבלו אוויר צח וכן תגבירו את תשומת הלב שלכם לרוגע. זו הסיבה שרכיבה על טרקטורונים תוך כדי חקירת הטבע היא הדרך הטובה ביותר לשחרר את הלחץ אחרי חודשי עבודה רבים.