כסא בטיחות לתינוק – לשמור על התינוק גם כשאנחנו לא לידם

כסא בטיחות לתינוק

נסיעה ברכב זה לא עניין של מה בכך כאשר מדובר בילדים קטנים או בתינוקות. הדבר דורש הערכות מוקדמת, הוא דורש ציוד מיוחד כאשר ללא זה אי אפשר לצאת לדרך.

כיסא בטיחות מתאים לילד!

כיסא הבטיחות של התינוק אמור להיות מותאם לגיל שלו אך לא רק לגיל. יש גם את הפרמטר של המשקל של הילד כאשר זה אומר הרבה מאוד מבחינת ההתאמה של הכיסא.

מעבר לכך יש גם את המדד של הגובה של הילד. כי אם ניקח לדוגמא ילד בן שלוש שכבר רוצה לשבת בבוסטר, אז אולי מבחינת החוק הדבר אפשרי אך אם כאשר הוא ישב על גבי הבוסטר, חגורת הבטיחות תעבור על צווארו, הרי שהבוסטר יהווה מקור סיכון גבוה עבורו עד כי ברור שהבוסטר הוא לא המצר הנכון שמתאים לו.

כך גם מושב בטיחות המיועד לכאורה מעת הגיעו של הילד לגיל שנה, הרי שאם הוא קטן מאוד מבחינת הממדים, המשקל או הגובה הרי ברור כי כיסא הבטיחות לא יוכל להעניק לו את ההגנה הראויה והרצויה.

כסא בטיחות – גם כשההורים לא ליד הילד

חשוב לדעת כי רק לאחר שהתאמנו בצורה הכי נכונה והכי בטוחה את כיסא הבטיחות, אנחנו יכולים להיות רגועים כי הילד הוא אכן מוגן ושמור היטב בעת הנסיעה. זה אומר כי גם אם אנחנו לא נשב על יד הילד ואפילו אם הוא ישב בספסל האחורי ללא ההורה לידו, כסא בטיחות סירונה למשל יעניק לו את מירב הבטיחות. ברור שכל הורה רוצה להיות רגוע ובטוח כי הילד שלו מוגן בעת הנסיעה, במיוחד אם ההורה הנוהג נמצא לבדו עם הילד והוא חייב להתרכז בנסיעה.

קונים מוצר בטוח

מלבד התאמה של סוג הכיסא בהתאם לגיל הילד, למשקל שלו ולגובה שלו ישנה חשיבות רבה לבחירה בכיסא בטוח ומקצועי מבחינת האיכות של הכיסא, תאירך הייצור שלו, החברה העומדת מאחוריה וכל מה שלמעשה מרכיב את הכיסא, ראו דוגמא. כי ישנם כיסאות בטיחות יש להם תאריך תפוגה, יש כיסאות שאין להם את תו התקן הנכון ועל כן חשוב לשים לב ולרכוש את המוצר הכי בטוח.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

ביטוח רכב אשדוד

ביטוח רכב אשדוד

היום כמעט כולם כבר מחזיקים לפחות ברכב אחד בבית. התחבורה הציבורית אינה מסוגלת לספק את הצרכים של רוב הציבור, ולכן רוב האנשים בוחרים להשקיע ברכב

קרא עוד »