רכב פרטי מהווה דבר בסיסי ביותר כיום. בעבר, רכב פרטי היווה ללא ספק מותרות, אך כיום, ללא רכב פרטי בלתי אפשרי להתנהל בחיי היומיום ולכן כמעט לכל אדם כיום יש רכב המשמש אותו עבור התניידות נוחה ממקום למקום. יחד עם זאת, לא פעם הרכב האישי של האדם כבר ישן מדי ועל פי החוק כבר אסור לו להיות על הכביש. כמו כן, לא פעם ישנן תקלות שונות באוטו שלא משתלם לתקן כי העלות שלהם גבוהה. בכל מקרה שבו לאוטו כבר אין ערך, ניתן כיום למכור אותו לידי דוד קונה רכבים לפירוק.

מי יכול למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק?

כל אדם יכול למכור את הרכב שלו לקונה רכבים לפירוק. אבל כמובן שלא משתלם לכל אדם למכור את הרכב באופן שכזה. אם הרכב של האדם שימושי ותקין והוא מעוניין להחליף אותו בחדש יותר, הוא בהחלט יכול למכור את הרכב שלו בצורה רגילה ולקנות רכב חדש. אולם, אם לאדם כלשהו יש כאמור רכב מאוד ישן שעל פי החוק אסור לו לעלות על הכביש בשל זיהום האוויר שהוא מסב ובשל העובדה שהוא עלול להיות מסוכן לנהגים על הכביש ולנהג שנוהג בו, או, אם רכב עבר תאונה והוא מצב לא תקין לחלוטין, אם הרכב ישן ויש לו תקלה כלשהי שעלות התיקון שלה גבוהה יותר מערך הרכב עצמו ועוד, אין ספק שהאופציה הטובה ביותר העומדת על הפרק היא מכירת הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מי קונה רכבים לפירוק?כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות לקנות רכב מושבת לצורך פירוק. את הרכבים הן מפרקות במגרש רכבים ייעודי כאשר ישנם חלקים שניתן להשתמש בהן שוב, ישנם חלקים שהולכים למחזור וישנם חלקים שהולכים לגריטה באותו המגרש.