רכיבה על אופנוע יכולה להיות דבר מאוד מאתגר, מעניין והרפתקני, אך לצערנו זה גם יכול להיות דבר מאוד מסוכן. לא מעט אנשים אשר רוכבים על אופנוע על בסיס קבוע, חווים מדי פעם תאונות דרכים אשר יכולות לגרום להם נזק פיזי רב ולהשבית אותם למשך תקופת זמן ארוכה.

להבדיל נהגים ברכב, הרי שרוכב אופנוע איננו נהנה מאמצעים רבים שיכולים להגן עליו מחד, ומאידך הסיכונים הם הרבה יותר משמעותיים, בין אם זה בגלל אופי הנהיגה של נהגים אחרים ובין אם זה בגלל תנאי השטח. לכן יש יותר סיכוי שרוכבים על אופנוע יהיו מעורבים בתאונות דרכים, קלות או קשות.

כל מי שעובר תאונת דרכים באופנוע, צריך לדעת שיש לו את הזכות לתבוע את חברת הביטוח אחרי התאונה ולהיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות אופנוע זאת על מנת לקבל ממנה פיצוי כספי בהתאם לתנאי הפוליסה וכן על מנת שתשתתף בעלויות הטיפולים השונים.

כיצד מגישים תביעה בצורה נכונה?

בשביל להגיש תביעת תאונת דרכים אופנוע, יש לפנות אל עורך דין שמתמחה בתחום כמו למשל עו"ד יניר הראל , הוא ידע לבחון את המצב, ילמד את התיק, ישתמש בכל האמצעים העומדים לרשותו בשביל להשיג עדויות וראיות, וכך הוא יוכל לבסס תביעה כנגד חברת הביטוח. הוא יכול לעשות זאת באמצעות הכלים שעומדים לרשותו.

צריך לציין, הרבה פעמים חברות הביטוח יעדיפו להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, מתוך הנחה שאם זה יגיע לשם, אזי שהחברה תידרש לשלם מחיר מלא. לעומת זאת בפשרה, היא תוכל להגיע להסכמה עם עורך הדין של הנהג, על תשלום חלקי בלבד. בכל מקרה, חשוב שבעל הפוליסה יתבע את חברת הביטוח ויקבל את כל הזכויות שמגיעות לו, בהיבט הכספי ובהיבטים אחרים.