מקרה של תאונת דרכים, קלה או קשה, יכול להיות מאוד בעייתי. הוא יכול לפגוע בנו בצורות שונות ולגרום לנו נזקים משמעותיים, בין אם זה מבחינה פיזית ובין אם זה מבחינה נפשית. במקרים רבים אנחנו נידרש להשתמש בשירותיו של איש מקצוע, קרי עורך דין שיוכל לעזור לנו להתמודד עם המקרה, מול חברת הביטוח בה אנחנו מבוטחים ומול גורמים אחרים. 

עורך דין תאונות דרכים הוא אדם שמתמחה בתחום זה ובכל מה שקשור לתביעות ביטוח ונזיקין. הוא יוכל לעזור לנו בשביל לעזור לנו לקבל את הזכויות שמגיעות לנו, זאת על מה שנוכל לטפל בעצמנו בצורה אופטימאלית בשביל שנוכל לחזור לתפקוד מלא, מבלי שאנחנו נצטרך לשלם את מלוא העלויות, אלא חברת הביטוח או המוסד לביטוח לאומי יעשה זאת עבורנו. 

לשם כך אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור עורך דין תאונות דרכים בצורה נכונה. לפני שנציג כמה נקודות שקשורות לנושא, חשוב להבהיר שהיום יש לנו אפשרות לקבל את כל המידע דרך אתרי אינטרנט ומקורות אחרים שיכולים לספק לנו אותם. 

כיצד בוחרים עורך דין תאונות דרכים?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק הוא יכול להציע לנו מבחינת ניסיון ומקצועיות. אנחנו צריכים לבחון כמה שנים הוא מתעסק בתחום ועד כמה הוא נחשב מומחה בו. חשוב שיהיה זה עורך דין שנוכל לסמוך עליו שייצג אותנו על הצד הטוב ביותר. 

שנית, אנחנו צריכים לוודא שמדובר בעורך דין זמין ונגיש כמו לדוגמה: עו"ד יניר הראל אשר יוכל לייצג אותנו מתחילת התהליך ועד סופו ללא עיכובים וללא דחיות. הוא צריך לעשות את זה עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לנו ואפשר לסמוך עליהם. 

שלישית, חשוב שיהיה זה עורך דין שיכיר היטב את המקרה, כיצד לגשת אליו ואיך לטפל בו בצורה נכונה שתשרת את האינטרס שלנו.